Skip to main content

Polecam: Log Cabin Quilt Patterns ebook / Free Log Cabin Quilt Patterns ebook

Na dobry początek Nowego Roku zapraszam Was do lektury! Jakiś czas temu dostałam propozycję zapoznania się z darmowym ebookiem wydawnictwa Fons & Porter dotyczącym quiltu. Nie da się ukryć, że uczyniłam to z wielką przyjemnością. Książka Log Cabin Quilt Patterns liczy 24 strony, całość jest po angielsku okraszona wieloma zdjęciami. Mogę od razu polecić Wam nie tylko książkę, ale również całą stronę fonsandporter.com, na której znajdziecie darmowe wzory, ciekawe filmiki i wiele innych rzeczy przydatnych do rozwijania swojej patchworkowej pasji.

I had a great chance to read Log Cabin Quilt Patterns ebook from Fons & Porter. I found it very interesting and I also recommend you visiting their website. You will find there a lot of free patterns, tips, recipes and much more to develop your quilting skills.


Książka jest dość prosta i zwięzła. Znajdziecie tam najważniejsze informacje o Log Cabin, a także kilka gotowych wzorów do uszycia narzut z wykorzystaniem tego popularnego wzoru. Przydatne są tabelki, w których szybko odnajdziecie wymiary pasków do wycięcia. Tak więc jeśli nie straszne wam cale (przeliczanie na centymetry jest bardzo proste, wystarczy pomnożyć wartość w calach przez 2,54 i uzyskamy wynik w centymetrach) i język angielski to jest to książka dla Was! Tym bardziej ją polecam, że zdołała mnie przekonać do zaplanowania quiltu w tej tematyce! Przyznam, że Log Cabin nie należał do moich ulubionych wzorów, ale teraz spodobał mi się jako doskonały motyw na męską narzutę.

The Log Cabin Quilt Patterns ebook is very helpful and you will find there all necessary information about history and techniques of Log Cabin blocks. There are also really interesting patterns. The Bear Paw with Log Cabin from Ricky Tims is the best project for me! This ebook contains charts that helps you with easy cutting the exact stripes for each Log Cabin pattern. I highly recommend this ebook for my readers. I have to admit that Log Cabin wasn't my favourite pattern but after reading I have planned one quilt for my father using this ebook.

Dzięki temu ebookowi dowiedziałam się, że są trzy typy bloków Log Cabin i znalazłam wzór, który wpisałam sobie na listę do uszycia (Log Cabin połączony z Bear Paw w projekcie Ricky Tims).

Wy również możecie pobrać dla siebie darmowy egzemplarz Log Cabin Quilt Patterns, wystarczy kliknąć na ten link: http://www.fonsandporter.com/landing/free-log-cabin-quilt-patterns.
You can also get your free copy of the Log Cabin Quilt Patterns ebook from here: http://www.fonsandporter.com/landing/free-log-cabin-quilt-patterns.


Miłej lektury :)
Have a good time reading :)

Comments

 1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę, mnóstwa inspiracji i realizacji wszystkich pomysłów szyciowych i nie tylko :)

  Książkę z przyjemnością sobie ściągnę, dzięki za linka :)

  ReplyDelete
 2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
  Pozdrawiam Zosia

  ReplyDelete
 3. Dzięki za linka;) W tęsknocie za szyciem bardzo chętnie sobie o szyciu czytam...

  ReplyDelete
 4. Uleńko, dzięki za linki i opis książki:) chętnie tam zajrzę i pooglądam. W zeszłym roku dostałam książkę z log cabin od Mikołaja:)ale zupełnie coś innego więc radocha tym większa.

  ReplyDelete
 5. Dzięki za link :) ściągnęłam, będę oglądać, planować, kombinować... może szyć :))

  ReplyDelete
 6. Ula a ja przeliczyć na centymenty 6-7/8" ?

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Przybliżam misje

Lipiec