czwartek, 17 września 2015

Moje naparstki

Już kilka razy pokazywałam moje naparstki, ale z okazji przeprowadzki zebrałam je w jednym miejscu i stwierdziłam, że część jeszcze nigdy na blogu się nie prezentowała. A więc z okazji tego, że z szycia nie mam nic do pokazania dziś o naparstkach.


Moja "kolekcja" jest skromniutka, ale liczę na to że kiedyś się powiększy ;) Dobrze, że podczas ostatniej wizyty w Londynie pomyślałam żeby zakupić choćby jeden naparstek, bo zupełnie zapomniałam o tym, że miałam je zbierać już na poważnie. Tak więc mam 6 z Malty, 1 z Londynu, 2 z Warszawy, 2 z Krakowa, 1 z Wieliczki i 1 z Edynburga.Mój przystojny model Rybak potrzymał naparstki przy okazji prezentując wdzięki naszej plaży.
A tych, którzy mają ochotę napatrzeć się na dużo więcej pięknych naparstków polecam bloga Agnieszki My Thimble Collection.
Do zobaczenia! 
Ula

5 komentarzy:

 1. Super, bardzo się cieszę, że planujesz rozwój swojej kolekcjonerskiej pasji i bardzo dziękuję za zaproszenie do mnie :) Oczywiście dołączam się i zapraszam! No i muszę przyznać, że model do prezentowania zbiorów pierwszorzędny :D Naparstki ślicznie wyglądają. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam kolejną "naparstkozbieraczkę".Naparstki swietne,a model bardzo przystojny!!!
  Zapraszam do mnie :
  galeryjkanaparstkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. O.. widzę tam dwa z Warszawy... Ciekawe skąd je masz :P
  Ale wszystkie piękne!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam kolejną naparstkowo zakręconą :)) Piękny początek kolekcji , a model wpadł mi w oko.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dobre słowo motywuje :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...