Skip to main content

Ochraniacz + naparstek

Potrzeba matką wynalazku - może Ameryki nie odkryłam, bo po fakcie już sprawdziłam, że takie ochraniacze niektórzy szyją, a nawet z pianki produkują ;) Ale odciśnięta deska na czole mojego najmłodszego syna po każdej nocy sprawiła, że uszyłam mu ochraniacz na barierkę łóżka. Materiały Jaśko wybrał sobie sam i choć bałam się tego, że są zbyt ciemne to teraz uważam że wybór był super! Do tego znalazłam w swoich zapasach mega długi zamek idealny na zapięcie. W środek dałam resztki ociepliny ścięte po ostatniej narzucie a za podszewkę posłużył prawdziwy szkocki tartan - jak szaleć to szaleć, wyszedł ochraniacz niemal luksusowy!


wersja bez ochraniacza


Dziś stwierdziłam, że im dłużej będzie leżało i czekało tym gorzej więc w 2 godzinki uporałam się z tematem. Zadowolona mama = zadowolone dziecko!

Na deser naparstek z kolejnej weekendowej wycieczki, tym razem niedaleka kolej parowa - to był udany dzień w cudownym miejscu!Wracam do wykańczania narzuty - chyba pierwszej przy której nie poczułam że to ona szybciej mnie wykońćzy niż ja ją ;) ale o tym wkrótce! 
Udanego weekendu!

Comments

 1. Fajny pomysł na zrobienie z dechy poduchy ;)
  Ula, mam to samo... kupilismy dzieciakom łóżko pietrowe, młoda śpi na dole i ma dokładnie taką samą barierkę... i też czasem słyszę jak puknie głowa w nocy... chyba muszę odgapic Twój patent :P

  ReplyDelete
 2. Super pomysł i pięknie wykonany.Fajny naparsteczek:) Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Rewelacyjny ten ochraniacz i ten wzór to strzał w dziesiątkę, świetnie wygląda! O i jest kolejny naparstek do kolekcji :)

  ReplyDelete
 4. Świetny pomysł z tym ochraniaczem :) A narzuta cię nie wykończy nie ma takiej opcji, nie wygra z tobą na pewno:)

  ReplyDelete
 5. suuuper ochraniacz wyszedł!

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial

Tęczowa latarnia morska / Rainbow lighthouse