wtorek, 28 marca 2017

Torebka z kokardą razy dwa

W zeszłym roku powiedziałam sobie, że na urodziny torebki szyje się szybciej niż poduszki więc w tym roku uszyłam torebkę listonoszkę dla 10-cio latki.


Torebka wyszła szybka, prosta, nie w do końca w guście mojej Córki ale nawet Jej się podoba i jest w guście Koleżanki. A przy okazji nauczyłam się robić kokardy.


Druga torebka listonoszka szyła się niemal równocześnie z poprzednią. Jest dla mojej Córci, bo zobaczyłam ostatnio, że poprzednia torebka którą dla Niej uszyłam osiągnęła kres swych dni i była już za mała.


Zużyłam kawałek pomarańczowego pluszu (szyło się okropnie...) i ostatni kawałek tkaniny z końmi, który już dawno był "zaklepany" w tym celu. Kokarda też musiała być! A torebka od razu poszła w ruch i pojechała z nami na niedzielną wycieczkę.


Teraz czas wrócić do szycia bloków paper piecing. Dziękuję, że do mnie zaglądacie!

7 komentarzy:

 1. Rewelacyjne torebki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne torebusie - pozDrawiaM ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie torebki ekstra. Kokardy fiu..fiu...Śliczna ta tkanina wewnątrz torebki córci:-)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie fajne i pozyteczne.Kokardy opanowalas wiec teraz mozesz tworzyc podusie z kokardami,,tez takie szylam.Pozdrawiam .)

  OdpowiedzUsuń
 5. Son unos bolsos muy bonitos y coloridos.
  Besos

  OdpowiedzUsuń
 6. torebkę szyjesz szybciej niż poduszkę? zdolna jesteś! fajnie wykorzystałaś "wystawowe tkaniny" w środku torebki ... że też nie mam coreczki :)

  OdpowiedzUsuń

Dobre słowo motywuje :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...