Skip to main content

Małe co nieco

Chciałabym Wam zaoferować dziś małe co nieco. Naparstek drobna rzecz, ale jeśli któraś z Was zbiera naparstki to na pewno do powiększenia kolekcji się przyda :) Do tego podkładka pod kubek z krzyżem maltańskim. Aby mieć szansę wygrania naparstka i podkładki wystarczy, że wyrazicie taką chęć w komentarzu. Do zabawy zapraszam osoby posiadające bloga lub inny profil, na który mogę zajrzeć. Zapisy trwają do 1 lipca, losowanie 2 lipca gdy już będę w Polsce :)


Mam drugi taki naparstek na wydaniu i pomyślałam o dość nietypowej formie losowania. Już pisałam w poprzednich postach, że bliska stała mi się zbiórka pieniędzy na leczenie Kubusia, synka naszej forumowej koleżanki ( o Kubusiu poczytacie TUTAJ i TUTAJ)

http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1284

Chciałam Was zachęcić do wpłacenia dla Kubusia kilku złotych - to naprawdę nie chodzi o duże kwoty, przy darmowych przelewach każda złotówka pomaga! Wiem, że na pewno pomagacie wielu dzieciom i dorosłym i to jest piękne!
Jeśli wpłacicie jakąkolwiek kwotę na rzecz Kubusia i chcielibyście wziąć udział w losowaniu naparstka możecie napisać do mnie maila z informacją, że spełniliście punkt "dodatkowy", nie oczekuję oczywiście żadnych potwierdzeń przelewów itp! Po prostu jeśli ktokolwiek się zgłosi to z przyjemnością zrobię drugie losowanie. Adres mailowy jest dostępny w moim profilu ( ze względu na spam nie umieszczę go w poście).

Miłego przedłużonego weekendu :) U nas dzień jak co dzień ale czuć już nadchodzące wakacje w szkolnym świecie dzieciaków :)
Ula

Comments

 1. Piękny zestaw dla kolekcjonerki!!!

  ReplyDelete
 2. Z przyjemnością spróbuję szczęścia. Naparstek jest po prostu PIĘKNY!
  Życzę Wam udanego pobytu w ojczyźnie
  Pozdrawiam
  Kamila

  ReplyDelete
 3. I mnie się zestaw podoba. Z chęcią stanę do konkurencji;-) Pozdrawiam i życzę udanych wakacji w kraju ;-)

  ReplyDelete
 4. Ja co prawda do tej pory naparstków nie zbierałam ale ten jest tak piękny, ze się zapisuję

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Moja nowa miłość

Luty/marzec

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial