Skip to main content

Lunch Bag chłopięcy + naparstek

W ramach przygotowania do nowego roku szkolnego uszyłam synowi nowy lunch bag/ torebkę śniadaniową. Zrobiłam go tak samo jak lunch bag, który szyłam w marcu. Tamten trochę słabo trzyma już formę, ale jest odpowiednio duży i ten obecny jest z troszeczkę grubszego materiału więc zobaczę jak wypadną testy. Na pewno jeszcze nie raz przyjdzie mi uszyć nową torebkę na lunch i przekąskę więc muszę dojść do jakiegoś dobrego wzoru.Ten super materiał z literami scrabble dostałam kiedyś od Julianny "Jednoiglec" i udało mi się na nim uchwycić napis EAT, czyli "jeść". Ręcznie wyszyłam imię, to pierwszy raz i całkiem mi się podoba!


A na deser nowy naparstek z kolejnego miejsca dostępnego tylko podczas odpływu. Parę dni temu odwiedziliśmy angielską wyspę The Holy Island, urocze miejsce i bardzo udana wycieczka. Poszukiwania lokalnego naparstka były trudne, podobno "mało osób kupuje więc nie zamawiają" ale znaleźliśmy okaz z zamkiem.


Dobrego tygodnia!

Comments

 1. Bag bardzo fajny.
  Naparstek interesujący.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Świetna śniadaniowa saszetka i imienny haft pierwsza klasa!
  Super, że udało się zdobyć naparstek z tak niedostępnego miejsca. Może wyjdę na ignorantkę, ale jak wygląda życie w takim miejscu, skoro nie można się tam dostać, gdy nie ma odpływu? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pływy są bardzo wysokie ale dwa razy dziennie jest odpływ więc nie mają tak źle :) na wyspie żyje tylko ok 160 osób. Myślę że mimo wszystko większość mieszkańców żyje z turystyki a nie z pracy na stałym lądzie. Pozdrowienia!

   Delete
 3. Fantastyczne miejsce, byłam tam kilka lat temu i udło mi się kupic az wa nparstki.Szkoda tylko, ze w Anglii mozn zakupic tylk takie zwyklaki :(.Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Fantastyczne miejsce, byłam tam kilka lat temu i udło mi się kupic az wa nparstki.Szkoda tylko, ze w Anglii mozn zakupic tylk takie zwyklaki :(.Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Zachwycająca torebeczka i piękny naparstek :) Wspaniałego tygodnia życzę :)

  ReplyDelete

Post a comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Łaty / Patches

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial