Skip to main content

Tęczowy most Paper Piecing / Rainbow bridge FPP Free Pattern

Kolejny w moim tęczowym projekcie jest most. Zainspirował mnie nowy most Queensferry Crossing w Edynburgu, który wciąż powstawał gdy tworzyłam wzór. Teraz wzór ukończyłam i uszyłam, a most we wrześniu doczeka się swojego otwarcia. Z tej okazji 50 tysięcy osób będzie miało okazję w Queensferry Crossing Experience przejść most na pieszo przed otwarciem, później będzie dostępny tylko dla ruchu drogowego. Mój mąż ze starszymi dziećmi miał szczęście w losowaniu i dołączą do grona wędrujących po moście, ja z najmłodszym szczęścia nie miałam ale mam swój most.

Another pattern in my rainbow project. I was inspired by new bridge in Edinburgh. It's due to be open in September. Queensferry Crossing Experience it's an event where 50 thousand people will have once in a lifetime opportunity to cross the bridge on foot. My husband with older kids were lucky in ballot and they will take part in this event. Me and our youngest were unlucky but I have my own bridge.


Na swoje potrzeby stworzyłam wzór i jeśli się Wam podoba, to możecie go pobrać za darmo w formie szablonu do Paper Piecing w formacie PDF. Tęczowy most do pobrania jest TUTAJ - KLIK.
I would like to share this foundation paper piecing pattern with you. Rainbow Bridge pattern is free and you can download PDF copy of templates CLICK HERE.Most to jeden z prostszych wzorów, szyje się szybko więc może się skusicie? Chętnie bym zobaczyła Wasze mosty!
Bridge pattern is really easy to sew and you will do it fast so I hope to see your bridges! I would be so nice!

Comments

 1. Pięknie! A u Rodziny koniecznie musisz zamówić w takim razie solidną dokumentację fotograficzną! O!

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Super,bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 4. Kolejny piekny projekt tęczowy. Zapisuje do uszycia

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Łaty / Patches

Jak uszyć węża - tutorial