Skip to main content

Wystawa w Zielonej Górze

Nawet nie wiem jak to się stało, że dopiero na koniec czerwca zauważyłam na Facebookowej grupie Patchwork po Polsku informację o wystawie patchworkowej w (mojej) Zielonej Górze! Temat Patchworkowa Przyroda, organizatorem jest Stowarzyszenie Polskiego Patchworku i lubuska grupa Lub.Patchwork. Nie myślałam długo bo szkoda było mi taką okazję przepuścić. Zgłosiłam moją narzutę Natura, by choć ona mogła być w moim ukochanym mieście. Niestety nie mam szans być na wystawie osobiście pomimo długiego jej czasu trwania, od 1.10 aż do końca roku! Ale polecam ją Wam gorąco jeśli akurat gdzieś w tych okolicach będziecie!

http://polskipatchwork.pl/

Narzuta została przyjęta, w niedzielę pojedzie do Zielonej Góry a ja będę czekać na zdjęcia z wystawy i oczywiście jeśli ktoś z moich bliskich czy znajomych się tam wybierze punktem obowiązkowym będzie zdjęcie dla mnie z moją narzutą :)


Najśmieszniejsze, że jeszcze trzy lata temu gdy wyjechaliśmy z Zielonej nie było tam Centrum Nauki Kepplera... odwiedzę to miejsce dopiero za jakiś czas.

Comments

 1. Super! Pięknego występu Twojej cudnej narzuty życzę zatem! Czekamy na relację, jeśli się komuś uda odwiedzić :)

  ReplyDelete
 2. Narzuta jest swietna,napewno sie podoba rowniez i na wystawie.Ubolewam, ze nigdzie nie moge byc bo za daleko dla mnie, ale korzystam z roznych wystaw patchworkowych mnie w Wiedniu.Gratuluje pomyslu i odwagi wziecia udzialu w wystawie.)Pozdrawiam .)

  ReplyDelete
 3. My się nie spotkamy na wystawie ale nasze prace już tak. Po powrocie narzuta na pewno Ci opowie jak fajnie było w Zielonej :)
  Pozdrawiam
  Kamila

  ReplyDelete
 4. Narzuta jest rewelacyjna ;) pozDrawiaM ;)

  ReplyDelete
 5. Piękna narzuta! Szkoda, że do Łodzi mam tak daleko, zrobiłabym sobie zdjęcie i to nie jedno ;)

  ReplyDelete
 6. Nawet nie wiedziałam, że w Zielonej Górze zdarzają się takie wystawy!! A mieszkam przecież niedaleko... Chyba warto byłoby się wybrać i pooglądać :D A narzuta piękna! Ogrom pracy w nią pewnie włożyłaś..
  Pozdrawiam ciepło

  ReplyDelete
 7. Narzuta piękna!!! Mam nadzieję że się wybiorę na wystawę do mojej Zielonki. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 8. Śliczna! Ja tam będę to pozdrowię miasto od Ciebie! :-)

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial

Tęczowa latarnia morska / Rainbow lighthouse