Skip to main content

Osowiałam

Już dawno dawno temu myślałam, że chciałbym uszyć poduszki sowy... Okazja nadarzyła się wraz z nadchodzącymi urodzinami koleżanek mojej córki. Powstały dwa komplety prezentów z poduszkami sowami, serduszkami i innymi drobiazgami hand-made zrobionymi wspólnie przeze mnie i moją córkę. Moja 7-mio latka obczaiła maszynę, nie pozwala mi obcinać nitek nożyczkami tylko sama wykorzystuje obcinak w maszynie i jest coraz bardziej zafascynowana szyciem :)


A sowy tylko tak sobie na nas patrzą i patrzą.


Luty jakoś bardziej mnie mobilizuje do szycia, choć w domu mamy okropne zimno i wieczorami ciężko do maszyny usiąść... Byle do wiosny :)
Ula

Comments

 1. Ślicznie osowiałaś ;) Bardzo fajne prezenty,dziewczynki będą szczęśliwe :)
  Moja Karolka wczoraj i dzisiaj miała trening na maszynie,idzie jej całkiem dobrze,a ten obcinak do nitek też ją fascynuje :)
  Pozdrawiam cieplutko.

  ReplyDelete
 2. Fajne poduchy :) Moja 8-latka ma pierwsze próby na maszynie za sobą. Już w zeszłym roku szyła na kółku krawieckim, które prowadzę w mojej szkole. W domu uszyła sobie spódniczkę. Ciekawe, co będzie dalej.
  I u mnie też wraz z lutym wróciła wena i mam głowę pełniutką pomysłów. Szkoda tylko, że luty jest najkrótszy. Jeśli wena minie razem z niem to do końca roku nie zrealizuję wszystkich planów :)

  ReplyDelete
 3. ot ironio losu - mieszkasz na wyspie pełnej słońca a zimna tam jak w psiarni.... trzymajcie się - oby do wiosny ... super, że młoda łapie bakcyla szyciowego -sówki przemiłe:)

  ReplyDelete
 4. Ale ciekawskie ptaszyska - super wyszły! Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 5. Fajne te sowy. Zazdroszce ze masz z kim syzc, moje dhlopaki raczej do mnie nie dolacza w zaintersowaniach

  ReplyDelete
 6. No no rośnie nam patchworkowo zakręcone młode pokolenie! Tak trzymać. Konkurencja i to młoda bardzo mobilizuje! Piękne Wam wyszły sowy!
  Pozdrawiam trzymajcie się ciepło
  Kamila

  ReplyDelete
 7. O czym myślą te sowy? Są urocze !

  ReplyDelete
 8. Włanie - byle do wiosny.. Ja też na nią czekam.
  Sówki fajowe, bardzo lubię motyw sów :)

  ReplyDelete

Post a comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Łaty / Patches

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial