Skip to main content

Moje naparstki

Już kilka razy pokazywałam moje naparstki, ale z okazji przeprowadzki zebrałam je w jednym miejscu i stwierdziłam, że część jeszcze nigdy na blogu się nie prezentowała. A więc z okazji tego, że z szycia nie mam nic do pokazania dziś o naparstkach.


Moja "kolekcja" jest skromniutka, ale liczę na to że kiedyś się powiększy ;) Dobrze, że podczas ostatniej wizyty w Londynie pomyślałam żeby zakupić choćby jeden naparstek, bo zupełnie zapomniałam o tym, że miałam je zbierać już na poważnie. Tak więc mam 6 z Malty, 1 z Londynu, 2 z Warszawy, 2 z Krakowa, 1 z Wieliczki i 1 z Edynburga.Mój przystojny model Rybak potrzymał naparstki przy okazji prezentując wdzięki naszej plaży.
A tych, którzy mają ochotę napatrzeć się na dużo więcej pięknych naparstków polecam bloga Agnieszki My Thimble Collection.
Do zobaczenia! 
Ula

Comments

 1. Super, bardzo się cieszę, że planujesz rozwój swojej kolekcjonerskiej pasji i bardzo dziękuję za zaproszenie do mnie :) Oczywiście dołączam się i zapraszam! No i muszę przyznać, że model do prezentowania zbiorów pierwszorzędny :D Naparstki ślicznie wyglądają. Pozdrowienia!

  ReplyDelete
 2. Witam kolejną "naparstkozbieraczkę".Naparstki swietne,a model bardzo przystojny!!!
  Zapraszam do mnie :
  galeryjkanaparstkowa.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. O.. widzę tam dwa z Warszawy... Ciekawe skąd je masz :P
  Ale wszystkie piękne!!

  ReplyDelete
 4. Witam kolejną naparstkowo zakręconą :)) Piękny początek kolekcji , a model wpadł mi w oko.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete

Post a comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Łaty / Patches

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial