Skip to main content

Torby dla Dziadków

Torby są aż cztery, zaprojektowane, przygotowane i uszyte sierpniowymi wieczorami ale dopiero teraz wszyscy dostali swoje prezenty.


Moje najstarsze dzieci jeszcze w czasie wakacji dostały zadanie zaprojektowania liter, dobrania materiałów a ja wykonałam tylko pracę przyklejania i przyszywania napisów na gotowe ekologiczne torby zakupowe. Guziczki i ozdoby przyszywaliśmy kolektywnie -część sami, a gdy już zapału było mniej doszyłam ja.W ten sposób przemyciłam im wiedzę tajemną pt. przyszywanie guzików i ciesze się bo w tej kwestii już im igła nie straszna!


Pierwsze trzy torby projektowane są dziewczęcym okiem


I torba projektowana według chłopięcego zmysłu


Uff miałam w tym roku dużo projektów szykowanych w ukryciu i to dużo dużo wcześniej, nareszcie wszystkie ujrzały światło dzienne!

Comments

 1. Fantastyczne prezenty! I najmilsze sercu, bo samodzielnie przygotowane :)

  ReplyDelete
 2. Świetny pomysł na prezenty dla dziadków. Mogę podkraść pomysł z styczniu? Chciałam, żeby dzieciaki uszyły teściom torby na zakupy, ale nie miałam pomysłu, jak je ozdobić. Twój jest świetny :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dzieki za miły komentarz! pewnie że możesz podrkaśc pomysł :) my planowaliśmy te torby właśnie na dzień babci i dziadka w styczniu, no ale ze względów logistycznych i tak musieliśmy zrobić wcześniej to na urodzinowo-imieninowe okazje dziadkom rozdaliśmy :)

   Delete
 3. super pomysł, na pewno bardzo ucieszyła dziadków!

  ReplyDelete
 4. uwielbiam takie akcje! spersonalizowane prezenty, własnoręcznie wykonane i to przy współudziale dzieci - czy coś więcej dziadkom do szczęścia potrzeba?

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Moja nowa miłość

Luty/marzec

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial