Skip to main content

Odświeżony pingwin paper piecing / Penguin paper piecing pattern

W 2012 roku stworzyłam swój pierwszy wzór Paper Piecing. Był to pingwin, ale dziś nawet nie pamiętam w jakim programie go zrobiłam. Wzór musiał być kiepski, bo po zmianach strony chyba usunęłam go z dysku. Wczoraj jednak pewna blogerka poprosiła mnie o udostępnienie tego wzoru, bo będzie szyła quilt dla wnuczki, więc poczułam się zmotywowana i odtworzyłam pingwina w nieco lepszej wersji. Odświeżony Pingwin szyty metodą Paper Piecing jest dostępny do pobrania w formacie PDF TUTAJ-KLIK i na Craftsy.
I made this penguin pattern in 2012 and it was my first paper piecing pattern. It wasn't a good one and I probably deleted it from my computer. But I made it one more time after one blogger asked me to share this pattern. You can download PDF copy of templates CLICK HERE or on Craftsy.
 

Gotowy blok ma 12'x12', czyli w przybliżeniu 30,5x30,5cm. Jest dość łatwy do uszycia. Pingwinkowi można oczywiście dodać oczko aplikacją. Mam nadzieję, że pingwinek się Wam spodoba!
Finished block size is 12'x12' (30,5x30,5 cm). It's very easy to sew. You can always add an eye as appliqué. Hope you will like it!

Comments

 1. Ale super! Taki "pękatek", bardzo mi się podoba. Chętnie zobaczyłabym Go w Twoim albo jakimś koleżeńskim wykonie :)

  ReplyDelete
 2. Fajowy :-) I ciekawie można go zaaranżować :-)

  ReplyDelete
 3. Świetny wzór, Ula. Dziękuję za udostępnienie :)

  ReplyDelete
 4. śliczny Ci on .super :-)

  ReplyDelete
 5. Pingwin jak żywy. Piekne są te twoje wzory PP- kiedyś wykorzystam na pewno

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Łaty / Patches

Jak uszyć węża - tutorial