Skip to main content

Maj / May

Uszyłam jeszcze dwa workoplecaki. Jeden jeszcze do Tanzanii dla dzieciI drugi dla mojej Córki z taśmą kolorową zamiast sznurka. Na tym i na wysłaniu dwóch przesyłek poprzestałam bo mnóstwo innych projektów w mojej głowie i dookoła mnie wołających o uwagę np. urodziny, zniszczony fotel w przedszkolu...


Nasza akcja Uszyj workoplecak dla dzieci w Tanzanii przyniosła już 59 gotowych i w większości wysłanych plecaczków! Niesamowite są wszystkie wspaniałe Kobiety, które włączyły się w akcję! Jeśli się zgodzą będę mogła rozpowszechnić potem kolaż zdjęć ze wszystkimi plecaczkami.

Nadal szyję ręcznie heksagonowe kwiatki na każdy tydzień miesiąca z Instagramowym wyzwaniem. To kwietniowe:


I zaczęłam dwa projekty Bożonarodzeniowe, bo kupiłam gazetę z cudownym wzorem i nie mogłam się oprzeć


Ręcznie szyję jeszcze inny projekt i tak jakoś wyszło, że jeśli mogę szyć w dzień to szyję to co na maszynie a wieczorami tylko ręcznie.


Zaglądacie jeszcze na blogi? Mam wrażenie ze blogowy świat zamarł na rzecz szybkiego życia na Facebooku i Instagramie ale bloga dalej będę prowadzić. Dziękuję że tu zagladacie!

Comments

 1. Świetną pracę szyjesz ręcznie.
  Fb jest dla mnie za szybki, uwielbiam blogi :-)

  ReplyDelete
 2. Super te Twoje plecaki! W ogóle podziwiam całą inicjatywę.
  Na blogi zaglądam i sama swojego tworzę. Wydaje mi się, że nie da się jednak tak skrótowo facebookowo-instagramowo pokazać i opowiedzieć tego wszystkiego, co na blogu. Kto nie chce i tak nie czyta, trudno :) Buziaki!

  ReplyDelete
 3. Wciaz sie u Ciebie cos dzieje, szyjesz, pokazujesz, opisujesz a u mnie jakos od kilku lat niemrawo..no coz..samo zycie.)

  ReplyDelete

Post a comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Łaty / Patches

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial