Skip to main content

Naparstek ze szkocką flagą/ Scottish Flag Thimble

Tym razem nie kupiłam naparstka, ale go uszyłam! Uszyłam saszetkę dla Agnieszki, pasjonatki naparstków, dzięki której zrodził się w mojej głowie pomysł na zbieranie tych maleństw.
Od dłuższego czasu chciałam coś takiego zrobić, zwłaszcza że było mi trudno znaleźć jakiś niepospolity naparstek którego by Agnieszka nie miała.

This time I didn't buy thimble but I made it for Agnieszka who collect thimbles and who inspired me to start my own collection. I made this Scottish Flag Thimble because I didn't find any interesting thimble for Agnieszka.Wzór Paper Piecing stworzyłam tradycyjnie w QuiltAssistant. Gotowy wymiar bloku to 15x15 cm. Zapotrzebowanie na naparstek ze szkocką flagą będzie raczej małe ale skoro wzór już zrobiłam to go udostępniam. Możecie go wykorzystać do uszycia własnego naparstka np. z aplikacją! Wzór jest łatwy i szybki do uszycia.
Do pobrania za darmo w formacie PDF TUTAJ - KLIK lub na Craftsy.

I would like to share this free paper piecing pattern with you. It's easy despite some small parts. You can use it without the flag and create your own thimble! Finished block size 5,9' x 5,9' (15x15 cm).
You can download PDF copy of templates CLICK HERE or on Craftsy.

 
Niezmiennie dziękuję za wszystkie komentarze - są bardzo miłe!

Comments

 1. Ach! Jaki fantastyczny pomysł na prezent! :)
  Dziękuję za odwiedziny :)

  ReplyDelete
 2. Pomysł i wykonanie rewelacyjne.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. super pomysł na prezent dla kogoś, kto już ma "wszystko" :), taka kropka nad i

  ReplyDelete
 4. Super! Raz jeszcze dziękuję za cudowną, wyjątkową naparstkową niespodziankę :) Ślę serdeczności ze słonecznej dzisiaj Warszawy!

  ReplyDelete
 5. Piękny prezent!!! Koleżanka jest najwyraźniej taką pasjonatką jak Ty, Uleńko :)Odkąd pamiętam, kojarzysz mi się z naparstkami :) Jak byłam w Kanadzie, to często trafiałam na gadżety tego typu i od razu przypominała mi się Twoja kolekcja.

  ReplyDelete
 6. ale super pomysł! a to się obdarowana nim ucieszy :)

  ReplyDelete
 7. Bardzo pomysłowo wykonany ;)

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Alfabet

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial