Skip to main content

Słodkie Latawce / Sweet Kites

Dziś dumnie prezentuję moje dwa mini quilty Cukierkowy Latawiec i Czekoladowy Latawiec. Uszyłam je z papierków po czekoladkach Thorntons. Mają rozmiar A4 i uszyłam je na konkurs Journal Quilt Challenge w temacie Sweet Treats organizowany przez Grosvenor Shows. Mini quilty będą wędrować po wiosennych wystawach w UK; gdy dotrą do Edynburga sama je odwiedzę. Zrobiłam je trochę dla zabawy a trochę żeby zobaczyć jak to jest używać do quiltu czegoś zupełnie innego niż tkanina. Zdjęcia nie oddają jak pięknie papierki mienią się i błyszczą w słońcu ale wyglądają cudownie na oszronionej trawie.
I'm proudly presenting my candy mini quilts: Candy Kite & Chocolate Kite. Made from Thorntons Moments chocolate wrappers. They are A4 size and I made them on Journal Quilt Challenge: Sweet Treats in Grosvenor Shows. They will be displayed on Spring Quilt Shows across UK. I made it for fun and to try how it is to use different material to make quilt. The picture doesn't shows how it shine in the sun but it still looks beautiful on frosted grass!
Mój mąż kupił mi z okazji ukończenia projektu nowe opakowanie czekoladek i jak nie trudno się domyślić moje dzieci wymyślają co mogę jeszcze uszyć żebym potrzebowała więcej papierków.

My husband bought me new pack of Thorntons Chocolates to celebrate Sunday with finished quilts and my kids are thinking about another candy wrappers quilt.


Wzór latawca paper piecing mojego autorstwa, do pobrania TUTAJ
Paper pieced pattern by me, you can download it HERE


Dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze pod poprzednimi postami!
Thank you for all your lovely comments!

Comments

 1. Świetny pomysł. Gratuluję :)
  Ciekawe czy cukierkoholizm jest tak samo pochłaniający jak tkaninoholizm ;)
  Lamówka też jest z papierków ? - wyszła pięknie!
  Pozdrawiam
  Kamila

  ReplyDelete
 2. Podziwiam.Ciekawy pomysł z tymi papierkami.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete

Post a Comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Alfabet

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial