Skip to main content

FaveQuilts' Top 25 & Top 100

Dziś się chwalę i nie ukrywam, że ciesze się że moje wzory cieszą się pewną popularnością, chociaż najchętniej to chciałabym je po prostu widzieć uszyte- to największa satysfakcja!
Kilka dni temu dostałam maila, że mój wzór Tęczowa Wioska Rybacka sprawił, że znalazłam się w zestawieniu Top 100 blogerów 2017 roku według FaveQuilts (w artykule jest link do mojego wzoru w sekcji Fun Quilt Projects). Dziś dostałam maila, że znalazłam się też w zestawieniu Top 25 Quilting Blogs 2017 według FaveQuilts. Poczułam się wyróżniona, bo wiem oczywiście że takie zestawienia tworzone są by promować serwis, ale fajnie jest zobaczyć tam moje logo, krótką wzmiankę o sobie i moich wzorach. Zapraszam Was do zajrzenia do obu zestawień, bo tak naprawdę to super jest zobaczyć prace innych (moje już znacie) i zainspirować się na nowy rok!
Today I feel proud and can really tell that I'm happy and feel honored by popularity of my patterns. The most satisfaction is when I can see my patterns sewed but it's also nice to see my name in Top 100 and Top 25 Quilting Blogs list!
Few days ago I got an email that my paper pieced pattern Rainbow Fishing Village is in Top 100 Free Quilt Patterns of 2017 by FaveQuilts (in section Fun Quilts Projects). Today I've got another lovely message that I'm in Top 25 Quilting Blogs of 2017 by FaveQuilts. It's really nice to see my logo and name on that list! Take a look and check other talented bloggers and their quilts because you already know my quilts so now you can find new inspiration looking at those Top lists!


 

Comments

 1. Gratulacje Ula!
  Teraz to posypią się uszytki z Twoich wzorów (które są mega profesjonalnie przygotowane - wiem bo szyłam ;))
  Pozdarwiam
  Kamila

  ReplyDelete
 2. How cool is that, Congratulations Ula!!

  ReplyDelete

Post a comment

Dobre słowo motywuje :)

Popular posts from this blog

Łaty / Patches

Patchworkowa Piłka (2) - Tutorial / Patchwork Ball - Tutorial

Jak uszyć węża - tutorial